در باره ما

صفحه اصلی > در باره ما

در باره ماSharetronic اطلاعات فن آوری شرکت با مسئولیت محدود، تاسیس در سال 1384 با سرمایه ثبت شده از دلار هنگ كنگ 100 میلیون در شبکه های بی سیم و ترمینال های هوشمند، VR محصولات جهانی پیشرو در ارائه دهنده راه حل است. Sharetronic پایبند به اصل "Foremost تکنولوژی نوآوری بی نهایت". مرکز خدمات و اعزام در شنژن چین Sharetronic با تمرکز بر تجربه مشتری و گسترش خدمات خود را در 110 کشور و منطقه.


متعهد به ایجاد Randamp; D و ساخت پلت فرم است که فن آوری های پیشرفته و عالی استعدادها و تجربه فراوان و مدیریت کیفیت به منظور ارائه محصولات و خدمات برای مشتریان در سراسر جهان با کیفیت بزرگترین و بالاترین نسبت قیمت به کارایی را جمع آوری است.


Sharetronic هرگز سرعت تقاضا برای ثبت اختراعات و کپی رایت نرم افزار در طراحی فرآیند و طراحی ساختار و طراحی مدار و طراحی نرم افزار متوقف شده است. صمیمیت برتری می سازد. Sharetronic نه تنها یک شریک استراتژیک همکاری با شرکت در سطح جهانی، اما نیز ارائه خدمات برای مشتریان از صدها نفر از کشورهای جهان را تحت حالت های OEM/آمدن، جدم/ODM است.

Sharetronic را تولید خطوط عمدتا تمرکز بر روی اینترنت چیز خانه هوشمند و شبکه های خودرو و ارائه محصولات عالی andamp. خدمات مشتریان در سراسر جهان. مجازی واقعیت و ورود به سطح لپ تاپ محصولات برجسته هستند.

ارائه با کیفیت بالا برای رسیدن به استانداردهای بین المللی andamp; مشتری ارائه قیمت های رقابتی به مشتریان تمام زمان به بازار، تحویل سریع andamp; پاسخ به طور کامل خواست مشتری رضایت مشتری: ایجاد و حفظ رابطه نزدیک andamp; ارتباط با مشتریان.


Sharetronic اطلاعات فن آوری شرکت, با مسئولیت محدودتلفن: +86-755-33098502